
GEODYNA® 7200S
Vyvažovačka kol pro autoservisy s malým objemem servisu pneumatik - kombinuje vysokou přesnost s malými rozměry.
Vlastnosti
- S automatickým zjišťováním šířky ráfku pomocí inteligentního sonaru - rychle a snadno
- Profesionální vyvažovačka kol s malými rozměry
- Poloautomatické zadávání posunu a průměru ráfku pomocí 2D SAPE
- 19" TFT monitor s grafickým uživatelským rozhraním SILVER
- Poloautomatická předvolba režimu vyvažování pomocí easyAlu
- Programy pro minimalizaci a optimalizaci nerovnováhy
- Technika měření VPM pro nekompromisní přesnost
- QuickBal pro zkrácení doby měření: Krátká doba cyklu start-stop: 4,5 sekundy (15" ráfek)
Parametry
| Upínání kol | Power Clamp |
| Průměr hřídele | 40 mm |
| Rychlost měření | < 200 ot/m |
| Přesnost vyvažování | 1 g |
| Délka hřídele | 225 mm |
| Průměr ráfku zadávaného manuálně | 8 - 32 " |
| Šířka ráfku zadávaného manuálně | 1 - 20 " |
| Průměr ráfku zadávaného polo/automaticky | 8 - 25 " |
| Šířka ráfku zadávaného polo/automaticky | 3 - 15 " |
| Maximální průměr kola | 42 " |
| Maximální hmotnost kola | 70 kg |
| Šířka | 781 mm |
| Délka | 1012 mm |
| Výška | 1834 mm |
| Hmotnost | 82 kg |
Podobné produkty

B300P
Vyvažovačka kol B300P od společnosti John Bean® je poloautomatický stroj na vyvažování kol, který je připraven vykonat svou práci.

B340P
Vyvažovačka kol John Bean® B340P kombinuje uživatelsky přívětivé rozhraní a funkce zvyšující produktivitu, které pomáhají velkoobjemovým dílnám zvládnout více práce za kratší …

B200S
Vyvažovačka kol John Bean® B200S je navržena tak, aby se s malými rozměry vešla do dílny různých velikostí, ale práci odvede dobře.

GEODYNA® 7500P
Vyvažovačka kol pro pneuservisy, autoservisy a autoservisy se středním objemem servisu pneumatik: se světelným indikátorem easyWeight pinpoint - přesné, rychlé a snadné řešení pro …

B800P
Vyvažovačka kol John Bean® B800P je určena pro velkoobjemové dílny, které hledají rychlou a snadno ovladatelnou vyvažovačku kol, která udrží dílnu v rychlém tempu a pomůže technikům …