
GEODYNA® 7300P
Vyvažovačka kol pro pneuservisy, autoservisy a autoservisy s malým až středním objemem servisu pneumatik - s intuitivním displejem integrovaným do váhového zásobníku.
Vlastnosti
- Se zařízením Power Clamp ovládaným točivým momentem místo rychloupínací matice
- EasyWeight: Přesný laserový světelný indikátor pro přesné a pohodlné umístění samolepicích závaží na kole
- Poloautomatické zadávání posunu a průměru ráfku pomocí 2D SAPE a automatické zjišťování šířky ráfku pomocí Smart Sonaru - rychlé a snadné
- Poloautomatická předvolba režimu vyvažování pomocí easyAlu
- Programy pro minimalizaci a optimalizaci nerovnováhy
- Technika měření VPM pro nekompromisní přesnost
- Nový ergonomický zásobník na závaží
Parametry
| Upínání kol | Power Clamp |
| Průměr hřídele | 40 mm |
| Rychlost měření | < 200 ot/m |
| Přesnost vyvažování | 1 g |
| Délka hřídele | 225 mm |
| Průměr ráfku zadávaného manuálně | 8 - 32 " |
| Šířka ráfku zadávaného manuálně | 1 - 20 " |
| Průměr ráfku zadávaného polo/automaticky | 8 - 25 " |
| Šířka ráfku zadávaného polo/automaticky | 3 - 15 " |
| Maximální průměr kola | 42 " |
| Maximální hmotnost kola | 70 kg |
| Šířka | 878 mm |
| Délka | 1383 mm |
| Výška | 1834 mm |
| Hmotnost | 120 kg |
Podobné produkty

GEODYNA® 7300P
Vyvažovačka kol pro pneuservisy, autoservisy a autoservisy s malým až středním objemem servisu pneumatik - s intuitivním displejem integrovaným do váhového zásobníku.

B1200P
Model B1200P od společnosti John Bean®, zkonstruovaný s maximální přesností, je ideální volbou pro zvýšení produktivity a příjmů ve vašem servisu kol.

GEODYNA® 7340P
Vyvažovačka kol pro pneuservisy, prodejny automobilů a autoservisy se středním objemem servisu pneumatik. S geoTOUCH™ - dotykovým grafickým displejem s uživatelským rozhraním DIAMOND - je …

GEODYNA® 7100
Vyvažovačka kol pro servisní stanice a autoservisy s malým objemem servisu pneumatik - kombinuje vysokou přesnost s malými rozměry.

GEODYNA® 4800-2L
Přístroj geodyna® 4800-2L měří jak statickou, tak dynamickou část nevyváženosti, a tím výrazně prodlužuje životnost kol nákladního vozidla. Tato vyvažovačka je také vybavena …