
GEODYNA® 7500P
Vyvažovačka kol pro pneuservisy, autoservisy a autoservisy se středním objemem servisu pneumatik: se světelným indikátorem easyWeight pinpoint - přesné, rychlé a snadné řešení pro umístění samolepicích závaží na kolo.
Vlastnosti
- Se zařízením Power Clamp ovládaným točivým momentem místo rychloupínací matice
- EasyWeight: Přesný laserový světelný indikátor pro přesné a pohodlné umístění samolepicích závaží na kolo
- Poloautomatické zadávání posunu a průměru ráfku pomocí 2D SAPE a automatické zjišťování šířky ráfku pomocí Smart Sonaru - rychlé a snadné
- Poloautomatická předvolba režimu vyvažování pomocí easyAlu
- Programy pro minimalizaci a optimalizaci nerovnováhy
Parametry
| Upínání kol | Power Clamp |
| Průměr hřídele | 40 mm |
| Rychlost měření | < 200 ot/m |
| Přesnost vyvažování | 1 g |
| Délka hřídele | 225 mm |
| Průměr ráfku zadávaného manuálně | 8 - 32 " |
| Šířka ráfku zadávaného manuálně | 1 - 20 " |
| Průměr ráfku zadávaného polo/automaticky | 8 - 25 " |
| Šířka ráfku zadávaného polo/automaticky | 3 - 15 " |
| Maximální průměr kola | 42 " |
| Maximální hmotnost kola | 70 kg |
| Šířka | 878 mm |
| Délka | 1383 mm |
| Výška | 1834 mm |
| Hmotnost | 140 kg |
Podobné produkty

GEODYNA® 7300P
Vyvažovačka kol pro pneuservisy, autoservisy a autoservisy s malým až středním objemem servisu pneumatik - s intuitivním displejem integrovaným do váhového zásobníku.

B500P
Model B500P byl navržen s funkcemi zvyšujícími produktivitu, jako je automatická detekce šířky ráfku smartSonar™ a laserová technologie easyWeight™, která optimalizuje proces …

GEODYNA® 4800-2L
Přístroj geodyna® 4800-2L měří jak statickou, tak dynamickou část nevyváženosti, a tím výrazně prodlužuje životnost kol nákladního vozidla. Tato vyvažovačka je také vybavena …

B800P
Vyvažovačka kol John Bean® B800P je určena pro velkoobjemové dílny, které hledají rychlou a snadno ovladatelnou vyvažovačku kol, která udrží dílnu v rychlém tempu a pomůže technikům …

GEODYNA® 980L
Přístroj geodyna® 980L měří statickou i dynamickou část nevyváženosti a následně výrazně prodlužuje životnost kol nákladního vozidla.