
duolift® MSE 5500
Tento dvousloupový zvedák bez základního rámu je určen pro osobní automobily, SUV, dodávky a lehké nákladní automobily do 5,5 t.
Vlastnosti
- Bez základního rámu, perfektní světlá výška.
- Symetrický design.
- 3stupňová dlouhá ramena s velkým rozsahem výkyvu pro širokou škálu vozidel od malých nebo velkých osobních automobilů až po SUV, dodávky a lehké nákladní automobily o maximální hmotnosti 5500 kg.
- Automatické zámky ramen.
- Elektromechanický pohon prostřednictvím dvou synchronizovaných motorů.
- Automatický mazací systém.
Parametry
| Hmotnost | 1000 kg |
| Nosnost | 5500 kg |
| Doba zdvihu | 40 s |
| Doba spuštění | 40 s |
| Výška zdvihu | 1820 mm |
| Vzdálenost mezi sloupky | 3000 mm |
| Minimální výška stropu | 4250 mm |
| Minimální tloušťka betonu | 300 mm |
Podobné produkty

Z52C/3SL
Dvousloupý elektromechanický zvedák od společnosti Zavagli Santi s nosností 3 500kg a podstavným rámem.

SDB - SDC SERIES
Elektro-mechanické zvedáky ze série SDB - SDC se vyznačují podstavným rámem a nosností mezi 3200 - 4000 kg. Tyto zvedáky jsou vhodné především pro dílny s nižší výškou stropu. …

SQ SERIES
Čtyřsloupové elektro-hydraulické zvedáky společnosti SPACE ze série SQ disponují velkým rozsahem nosnosti od 3 500 kg do 8 000 kg, je tedy možné servisovat jak osobní, tak užitkové vozy. …

Z52I/3S
Dousloupový elektrohydraulický zvedák Z52I/3S nemá horní lištu a tak se skvěle hodí do servisů a dílen s nižším stropem. Zvedák nemá ani podstavný rám a poskytne tak technikovi …

SFL SERIES
Nůžkové zvedáky ze série SFL od společnosti SPACE mají všechny shodnou maximální nosnost až 3 500 kg. Zvedáky disponují dalším vestavěným menším zvedákem, který umožňuje …