
Mycí stůl WD-100
Robustní průmyslová verze pro ruční čištění malých a středně velkých dílů do 50 kg metodou vysokotlakého stříkání.
Vlastnosti
- Vysoce kvalitní, robustní konstrukce z nerezové oceli.
- Pro ruční čištění vysokotlakým postřikem dílů do 50 kg.
- Snadná manipulace, se stříkací pistolí.
Parametry
| Šířka | 1140 mm |
| Délka | 650 mm |
| Výška | 1845 mm |
| Hmotnost | 140 kg |
| Nosnost | 100 kg |
| Pracovní deska | 790 x 590 mm |
| Pracovní výška | 929 mm |
| Provozní tlak | max. 60 bar |
Podobné produkty

Mycí stůl G-50-I
Zařízení na čištění dílů IBS typu G-50-W bylo speciálně vyvinuto pro ruční kartáčové čištění dílů znečištěných olejem a mastnotou pomocí studeného čisticího prostředku …

Mycí stůl MD
Mycí stůl MD od společnosti IBS byl navržen pro kartáčové čištění dílů znečištěných olejem. Konstrukce stolu je z práškově lakovaného ocelového plechu.

Mycí stůl WD-100
Robustní průmyslová verze pro ruční čištění malých a středně velkých dílů do 50 kg metodou vysokotlakého stříkání.

Mycí stůl F2
Zařízení na čištění dílů IBS typu F2 bylo speciálně vyvinuto pro ruční kartáčové čištění dílů znečištěných olejem a mastnotou pomocí studeného čisticího prostředku …

Mycí stůl KD
Zařízení na čištění dílů IBS typu KD bylo speciálně vyvinuto pro ruční kartáčové čištění dílů znečištěných olejem a mastnotou pomocí studeného čisticího prostředku …