
GEODYNA® 980L
Přístroj geodyna® 980L měří statickou i dynamickou část nevyváženosti a následně výrazně prodlužuje životnost kol nákladního vozidla.
Vlastnosti
- Automatické zadávání posunu a průměru ráfku (2D SAPE)
- Zadání šířky ráfku stisknutím funkčního tlačítka a otočením kola (patentováno)
- Elektronická třecí brzda pro udržení kola v jakékoli poloze
- Technika měření virtuální roviny (VPM) (patentováno)
- Rychlost měření je nižší než 100 otáček za minutu, proto není nutný ochranný kryt kola.
- Automatické zabrzdění kola po měření
- Automatické měření statické a dynamické nevyváženosti v jednom měřicím cyklu
- Kuželový adaptér s distanční podložkou a lehkým nákladním kuželem o průměru 120 - 170 mm
Parametry
| Průměr hřídele | 40 mm |
| Rychlost měření | < 100 ot/m |
| Přesnost vyvažování | 1 g |
| Průměr ráfku zadávaného manuálně | 8 - 30 " |
| Průměr ráfku zadávaného polo/automaticky | 8 - 26 " |
| Maximální hmotnost kola | 250 kg |
| Šířka | 1455 mm |
| Délka | 2005 mm |
| Výška | 1370 mm |
| Hmotnost | 235 kg |
Podobné produkty

B500P
Model B500P byl navržen s funkcemi zvyšujícími produktivitu, jako je automatická detekce šířky ráfku smartSonar™ a laserová technologie easyWeight™, která optimalizuje proces …

GEODYNA® 8250-2P
Vyvažovačka kol s diagnostickými funkcemi pro pneuservisy, autoservisy a prodejny automobilů s velkým objemem servisu pneumatik. S dotykovým monitorem, bezdotykovým zadáváním dat a …

GEODYNA® 7340P
Vyvažovačka kol pro pneuservisy, prodejny automobilů a autoservisy se středním objemem servisu pneumatik. S geoTOUCH™ - dotykovým grafickým displejem s uživatelským rozhraním DIAMOND - je …

B200S
Vyvažovačka kol John Bean® B200S je navržena tak, aby se s malými rozměry vešla do dílny různých velikostí, ale práci odvede dobře.

B600P
John Bean® B600P je poloautomatická vyvažovačka kol určená pro velkoobjemové dílny, které hledají zařízení s kratšími časy cyklů při opakovaném přesném vyvažování kol.