
GEODYNA® 4800-2L
Přístroj geodyna® 4800-2L měří jak statickou, tak dynamickou část nevyváženosti, a tím výrazně prodlužuje životnost kol nákladního vozidla. Tato vyvažovačka je také vybavena plochou obrazovkou TFT a možností připojení k síti.
Vlastnosti
- Automatické zadávání posunu a průměru ráfku (2D SAPE)
- Zadávání šířky ráfku pomocí kapacitní klávesnice
- Elektronická třecí brzda pro udržení kola v jakékoli poloze
- Patentovaná technika měření virtuální roviny (VPM)
- Zásobník na závaží s 27 přihrádkami a držáky na autokužely a kleště na závaží
- Rychlost měření menší než 100 otáček za minutu
- Automatické zabrzdění kola po měření
- Automatické měření statické a dynamické nevyváženosti v jednom měřicím cyklu
- Kuželový adaptér s distanční podložkou a lehkým nákladním kuželem o průměru 120 - 170 mm
- Měřicí rameno s patentovanou svorkou závaží kola pro zadávání údajů o kolech a polohování lepicích závaží.
Parametry
| Průměr hřídele | 40 mm |
| Rychlost měření | < 100 ot/m |
| Přesnost vyvažování | 1 g |
| Průměr ráfku zadávaného manuálně | 8 - 30 " |
| Průměr ráfku zadávaného polo/automaticky | 8 - 26 " |
| Maximální hmotnost kola | 250 kg |
| Šířka | 1455 mm |
| Délka | 2005 mm |
| Výška | 1370 mm |
| Hmotnost | 238 kg |
Podobné produkty

GEODYNA® 7340P
Vyvažovačka kol pro pneuservisy, prodejny automobilů a autoservisy se středním objemem servisu pneumatik. S geoTOUCH™ - dotykovým grafickým displejem s uživatelským rozhraním DIAMOND - je …

GEODYNA® 7300P
Vyvažovačka kol pro pneuservisy, autoservisy a autoservisy s malým až středním objemem servisu pneumatik - s intuitivním displejem integrovaným do váhového zásobníku.

GEODYNA® 8250-2P
Vyvažovačka kol s diagnostickými funkcemi pro pneuservisy, autoservisy a prodejny automobilů s velkým objemem servisu pneumatik. S dotykovým monitorem, bezdotykovým zadáváním dat a …

B800P
Vyvažovačka kol John Bean® B800P je určena pro velkoobjemové dílny, které hledají rychlou a snadno ovladatelnou vyvažovačku kol, která udrží dílnu v rychlém tempu a pomůže technikům …

GEODYNA® 7200S
Vyvažovačka kol pro autoservisy s malým objemem servisu pneumatik - kombinuje vysokou přesnost s malými rozměry.