
Parametry
| Upínání kol | Rychloupínací matice |
| Průměr ráfku zadávaného polo/automaticky | 8 - 26 " |
| Šířka ráfku zadávaného polo/automaticky | 2 - 20 " |
| Maximální průměr kola | 51 " |
| Maximální hmotnost kola | 250 kg |
| Šířka | 1450 mm |
| Délka | 1370 mm |
| Výška | 2010 mm |
| Hmotnost | 308 kg |
Podobné produkty

GEODYNA® 7850-2P
Vyvažovačka kol pro autoservisy, prodejny automobilů, pneuservisy a prémiové dílny s vysokým objemem servisu pneumatik. S dotykovým monitorem, automatickým bezkontaktním zadáváním dat a …

B600P
John Bean® B600P je poloautomatická vyvažovačka kol určená pro velkoobjemové dílny, které hledají zařízení s kratšími časy cyklů při opakovaném přesném vyvažování kol.

GEODYNA® 980L
Přístroj geodyna® 980L měří statickou i dynamickou část nevyváženosti a následně výrazně prodlužuje životnost kol nákladního vozidla.

B300P
Vyvažovačka kol B300P od společnosti John Bean® je poloautomatický stroj na vyvažování kol, který je připraven vykonat svou práci.

GEODYNA® 7750P
Vyvažovačka kol pro pneuservisy, prodejny automobilů a autoservisy s velkým objemem servisu pneumatik. Díky geoTOUCH™ - dotykovému grafickému displeji s uživatelským rozhraním DIAMOND - je …