
B600P
John Bean® B600P je poloautomatická vyvažovačka kol určená pro velkoobjemové dílny, které hledají zařízení s kratšími časy cyklů při opakovaném přesném vyvažování kol.
Vlastnosti
- smartSonar™: systém detekce šířky ráfku pomocí sonarových senzorů pro zamezení chyb při ručním zadávání
- easyWeight™: jednoduché umístění závaží díky laseru, který ukáže na místo nevyváženosti
- POWER CLAMP™: elektromechanické upínací zařízení vždy přesně upne kolo stejnou silou a zajistí přesné měření
- Poloautomatický vstup dat
Parametry
| Upínání kol | Power Clamp |
| Průměr ráfku zadávaného manuálně | 8 - 32 " |
| Šířka ráfku zadávaného manuálně | 1 - 20 " |
| Průměr ráfku zadávaného polo/automaticky | 8 - 25 " |
| Šířka ráfku zadávaného polo/automaticky | 3 - 15 " |
| Maximální průměr kola | 42 " |
| Maximální hmotnost kola | 70 kg |
| Šířka | 870 mm |
| Délka | 1310 mm |
| Výška | 1830 mm |
| Hmotnost | 115 kg |
Podobné produkty

B100
John Bean® B100 je snadno ovladatelná poloautomatická vyvažovačka kol, která pomáhá technikům projít procesem vyvažování bez námahy a přináší do dílny další zakázky.

B300P
Vyvažovačka kol B300P od společnosti John Bean® je poloautomatický stroj na vyvažování kol, který je připraven vykonat svou práci.

B800P
Vyvažovačka kol John Bean® B800P je určena pro velkoobjemové dílny, které hledají rychlou a snadno ovladatelnou vyvažovačku kol, která udrží dílnu v rychlém tempu a pomůže technikům …

GEODYNA® 7850-2P
Vyvažovačka kol pro autoservisy, prodejny automobilů, pneuservisy a prémiové dílny s vysokým objemem servisu pneumatik. S dotykovým monitorem, automatickým bezkontaktním zadáváním dat a …

GEODYNA® 980L
Přístroj geodyna® 980L měří statickou i dynamickou část nevyváženosti a následně výrazně prodlužuje životnost kol nákladního vozidla.