
B1200P
Model B1200P od společnosti John Bean®, zkonstruovaný s maximální přesností, je ideální volbou pro zvýšení produktivity a příjmů ve vašem servisu kol.
Vlastnosti
- Automatický vstup dat: zařízení automaticky detekuje rozměr kola a zvolí režim vyvažování, hmotnost a typ závaží
- Stop in position: výběrem na displeji se kolo automaticky přesune na místo nevývažku
- QuickBAL™: optimalizace počtu otáček kola podle jeho typu pro maximální rychlost a zkrácení doby cyklu
- POWER CLAMP™: elektromechanické upínací zařízení vždy přesně upne kolo stejnou silou a zajistí přesné měření
- easyWeight™: jednoduché umístění závaží díky laseru, který ukáže na místo nevyváženosti
Parametry
| Upínání kol | Power Clamp |
| Průměr ráfku zadávaného manuálně | 8 - 32 " |
| Šířka ráfku zadávaného manuálně | 1 - 20 " |
| Průměr ráfku zadávaného polo/automaticky | 14 - 26 " |
| Šířka ráfku zadávaného polo/automaticky | 3 - 15.8 " |
| Maximální průměr kola | 42 " |
| Maximální hmotnost kola | 70 kg |
| Šířka | 1000 mm |
| Délka | 1360 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Hmotnost | 135 kg |
Podobné produkty

GEODYNA® 8250-2P
Vyvažovačka kol s diagnostickými funkcemi pro pneuservisy, autoservisy a prodejny automobilů s velkým objemem servisu pneumatik. S dotykovým monitorem, bezdotykovým zadáváním dat a …

GEODYNA® 7100
Vyvažovačka kol pro servisní stanice a autoservisy s malým objemem servisu pneumatik - kombinuje vysokou přesnost s malými rozměry.

GEODYNA® 7200S
Vyvažovačka kol pro autoservisy s malým objemem servisu pneumatik - kombinuje vysokou přesnost s malými rozměry.

B500P
Model B500P byl navržen s funkcemi zvyšujícími produktivitu, jako je automatická detekce šířky ráfku smartSonar™ a laserová technologie easyWeight™, která optimalizuje proces …

B200S
Vyvažovačka kol John Bean® B200S je navržena tak, aby se s malými rozměry vešla do dílny různých velikostí, ale práci odvede dobře.